Restauracje blisko Ekologiczna 15, Ursynów ,Warszawa.

Nie chcesz wychodzić z domu?

Zamów jedzenie online w Warszawie

Jeszcze chwilę. Szukamy najbliższych restauracji...

365 Obiadów

Zauroczeni tradycyjną Polską Kuchnią, właściciele firmy cateringowej Smiles Sp. z o.o. postanowili spróbować przywrócić Polakom smak potraw, które znamy z dzieciństwa. Działając pod szyldem „365 Obiadów” na warszawskim Ursynowie realizujemy swoją kulinarną misję gotowania z sercem. Z bogatego i różnorodnego menu inspirowanego „365 obiadami” Lucyny Ćwierciakiewiczowej każdy wybierze coś dla siebie zarówno na lunch jak i rodzinny obiad. Osobom, które nie dysponują dużą ilością czasu proponujemy dania na wynos przygotowywane na wcześniejsze zamówienie, dostawę ...

Con-Gusto.pl

Pysznadieta.pl

telechina.pl

Hocki Klocki

Sala zabaw połączona z kawiarnią. Darmowe wi-fi.

Żółta Żyrafa

Kawiarnia Żółta Żyrafa to miejsce, w którym każdy znajdzie swoją ulubioną kawę, gdzie każdy Maluch znika w salce zabaw pochłonięty jej atrakcjami, a każdy Rodzic odetchnie przy interesującej książce. Zapraszamy!

Pyszności

Szanowni Państwo! Zapraszamy do butiku kulinarnego PYSZNOŚCI! W naszym menu znajdują się świeże, codziennie gotowane na miejscu dania tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie pysznosci są serwowane zarówno na wynos, jak i do konsumpcji na miejscu. Gorąco zapraszamy!!!