Restauracje blisko Osiedlowa 33, Targówek ,Warszawa.

Nie chcesz wychodzić z domu?

Zamów jedzenie online w Warszawie

Jeszcze chwilę. Szukamy najbliższych restauracji...

AGRA Restaurant

RESTAURACJA INDYJSKA NA BRODNIE W WARSZAWIE ,MAMY DOBRY JEDZENIE I NAJLEPSZY KEBAB NA WARSZAWIE,

Bistro fresh

Wyjątkowe miejsce z pyszną kawą, własnymi francuskimi wypiekami, orginalną włoską pizzą z pieca, naleśnikami w wielu odsłonach, szybkimi przekąskami, sałatkami, daniami obiadowymi, świeżymi sokami, kokatjlami i wyborem aromatycznych herbat. Kącik dla majmłodszych, wi-fi, tv, muzyka. W tygodniu od 7.00 a w wekend od 8.00 proponujemy pyszne i różnorodne śniadania, nastepnie dania obiadowe i wspomniane wcześniej stałe pozycje różnorodnych przekąsek. Bazujemy na oryginalnych składnikach i recepturach co powoduje że nasze potrawy są zdrowe i ...

Bistro fresh

Koriander Kuchnia Fusion

Restauracja Rodzinna KORIANDER – Kuchnia fusion to właściwe miejsce na każdą okazję - nie tylko późnowieczorną kolację. W godzinach od 12:30 do 16:30 zapraszamy na obiad.

FES Kebab Restaurant

Jest to wyśmienita, tradycyjna kuchnia oparta na daniach mięsnych: baranina, cielęcina, jagnięcina i kurczak, podawane z warzywami, ryżem lub frytkami. Duży wybór sałatek m.in. z bakłażanem i jogurtem, szopska, fasola, pasta na ostro z pomidorów i delikatna sałatka wiosenna. Do tego warto dodać czerwone lub białe wino wytrawne lub półwytrawne, a dla kierowców ajran, ewentualnie turecka lub cejlońska herbata albo kawa. Dla dzieci polecamy specjalny deser: baklawa.