Restauracje w dzielnicy Praga Południe, Warszawa.

Art-Cafe

Art-Cafe to gościnne i przyjazne miejsce w centrum Warszawy

Bistro - Czyli Bistro

Smacznie, szybko idealne miejsce na lunch, obiad, kawę. Zapraszamy pn- pt w godz 10-19, w so 10-18 Catering do biur, firm, przyjęcia okolicznościowe.

Bistro Przystanek

Bistro Przystanek...To smaki, potrawy z różnych stron świata i wynik naszych doświadczeń z podróży To tu spokojnie zjesz śniadanie, lunch, deser, spotkasz się ze znajomymi, klientami...

Budka z lodami

Budka z lodami na Francuskiej to najlepsze miejsce z domowo robionymi lodami na Saskiej Kępie. Wymyślamy nowe smaki naszych lodów dzięki czemu zawsze traficie u nas na coś nowego. Otwarta w sezonie letnim zimą przenosi się do Cukierni Saska.

Cafe Jurta

kawiarnia plenerowa, kawa, lody, ciasta, napoje, ciepłe przekąski!

CAFE MAMA

'CAFE MAMA' to miejsce dla Ciebie i Twojego Dziecka! Oferujemy świetną KAWĘ, masę SŁODKOŚCI i kącik dla Malucha! Dysponujemy ciekawym zapleczem książek w tym dużo ciekawostek dla podróżników, prasy i poradników! Dzieciom proponujemy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Sąsiadujemy z jednym z największych placów zabaw dla dzieci w Warszawie - Forty Bema oraz bezpłatnym lodowiskiem dzielnicy Bemowo. Znajdujemy się wewnątrz ogrodzonego (ale nie zamkniętego!) osiedla co daje poczujcie kameralności i swojskości :) jesteśmy tu dla Was!

Cafe Zaraz Wracam

Zaraz Wracam to miejsce nieco oddalone od zatłoczonej ul. Francuskiej, gdzie w miłej atmosferze można napić się wyśmienitej kawy i skosztować domowych wypieków. Serwujemy rozmaite zestawy śniadaniowe, kanapki, tortille oraz zupy. Nasza oferta cały czas się powiększa. Jesteśmy również doskonałym miejscem, aby zorganizować kameralne imprezy okolicznościowe. Zapraszamy serdecznie!;)

Caffka Warsaw

  • Al. Jerzego Waszyngtona 46
  • 503 753 753

Chicago's Pizza

Po prostu Pycha!

codzienna / jadłodajnia

doskonała kawa, świeże wypieki, ciasta, kanapki, delikatesy

Crêperie de Maringe France

Creperie de Maringe France to powiew świeżego podejścia do kuchni francuskiej na najwyższym światowym poziomie. Doskonałej jakości składniki i najlepsi kucharze gwarantują niepowtarzalne doznania smakowe. Francuskie naleśniki przygotowywane przez naszą kuchnię, zaskoczą każdego smakosza przekształcając proste danie w kulinarne arcydzieło.

Cukiernia AleTort

www.ale-tort.pl

Cukiernia Teledzińscy

"Cukiernia Teledzińscy" rozpoczęła swoją działalność w 1924 roku. Założycielem był Stanisław Teledziński, współwłaściciel jednego z największych zakładów cukierniczych w przedwojennej Warszawie "Cukierni Europejskiej", wyodrębnionej ze znanej firmy J.Gajewskiego. Wyniesione stamtąd fachowe wiadomości i wiedza zaowocowały w prowadzeniu "Cukierni europejskiej", a od roku 1960 "Cukierni Teledzińscy" zdobywała dzięki wysokim umiejętnościom w branży cukierniczej liczne grono stałych klientów. Obecnie działalność prowadzona jest przez kolejne pokolenie Teledzińskich. Nasza oferta towarowa jest bardzo zróżnicowana, posiadamy około 150 rodzajów ...

Da Grasso Grochów

Da Grasso to największa w Polsce sieć ponad 200 pizzerii i restauracji. W menu Da Grasso można znaleźć wspaniałą pizzę serwowaną zawsze z unikalnymi w smaku sosami, grillowane mięsa, ryby, makarony, przekąski oraz sałatki i desery.

DOT Bistro CAFE