Restauracje w dzielnicy Wilanów, Warszawa.

Coffee Toffii

Miejsce stworzone z miłości do porannej kawy. W Konstancinie tylko u nas zjesz śniadanie i wypijesz doskonałą kawę o 7:00 rano. Do tego oferujemy własne wypieki, kanapki na ciepło i na zimno, wyśmienite herbaty KUSMI, naturalne napoje i lody z małej rodzinnej manufaktury. Free WI-FI.

DELI PARIS

Wędrując uliczkami Miasteczka Wilanów spróbuj zaufać zmysłom - gdy tylko to zrobisz, Twoje nogi same poprowadzą Cię do klimatycznej kawiarenki utrzymanej w stylu francuskim. W tym klasycznie, perfekcyjnie dopracowanym wnętrzu, zapach świeżo mielonej kawy oraz wypiekanego na miejscu francuskiego pieczywa, kusi podniebienia. Śniadanie, lunch czy zwykła chwila odpoczynku spędzona w przyjemnym, nastrojowym klimacie działa relaksująco - to jest właśnie to czego pragniesz, a my jesteśmy po to, by spełniać Twoje pragnienia.

Dziecinada

Dziecinada to miejsce przyjazne zarówno kobietom w ciąży, młodym matkom, tatusiom, a przede wszystkim dzieciakom. Chcemy by Dziecinada była miejscem spotkań, gdzie rodzice mogą pozwolić sobie na chwile relaksu - zjeść pyszne ciasta, napić się dobrej kawy, nadrobić zaległości w prasie, czy wymienić się doświadczeniami z innymi rodzicam. A dzieci - te najmłodsze i te troszkę większe - mogą albo oddać się wyśmienitej zabawie w dostępnym tylko dla nich świecie zabawy, albo uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych ...

Home Sweet Home - Cafe & Shop

Kebab Dukela

Kebab, dania kuchni tureckiej i arabskiej, napoje. W lecie ogródek.

Luminis Company

Luminis Company powstała dla ludzi, którzy szukają motywacji do działania i realizacji swoich celów małych i dużych. Dla ludzi, którzy są gotowi spojrzeć sobie prosto w oczy i odpowiedzieć sobie szczerze na pytania: „ czego chcę?”; „ co/kto jest dla mnie najważniejsze/y?”; „ jak chcę przeżyć swoje życie?” Luminis Company powstała dla ludzi, którzy CHCĄ – chcą żyć szczęśliwie, chcą tworzyć satysfakcjonujące związki, chcą poznawać i zdobywać, chcą zmiany na lepsze! Witajcie w moim świecie, witajcie w ...

MoloJuniorCafe

STYLOWA KAWIARNIA DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI. EDUKACYJNE WARSZTATY, IMPREZY URODZINOWE, ZAJĘCIA I BAJECZNE POPOŁUDNIA. ZAPRASZAMY!!!

Nasz Naleśnik Wilanów

Zamówienia i płatność online: http://nasznalesnik.wilanow.wcinamy.pl

Restauracja Augustus

Tawerna pub and club

Jeżeli masz ochotę napić się ze znajomymi piwa przy partyjce bilarda lub poprostu potanczyc, zapraszamy do nas! Jedyna taka knajpa w całym mieście! !Tawerna pub and clap - musisz spróbować! Wilanowska 1 paw. 6. (na tyłach poczty, po sąsiedzku z piekarnią i fotografem:] )

Tuku-Tuku Cafe

A w weekendy zapraszamy od 9.30 - 22.00

Vilano Ristorante

W Kropki Bordo

Lokalna kawiarnia przyjazna dzieciom. Domowe ciasta, desery, lody, tarty i quiche. Aromatyczna kawa, herbata, świeżo wyciskane soki.